درباره کلینیک زیبایی سیماطب

_
 • این مرکز با مشارکت پزشکان متخصص پوست و زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک دارای حسن شهرت (لیست پزشکان)با هدف انجام خدمات تخصصی پوست و زیبایی و ترمیمی تأسیس گردید است.

  در این مرکز با کمال افتخاراطلاعات زیردر اختیار مراجعه کنندگان قرار می­گیرد:

  نام پزشک و نوع تخصص وی، نوع خدمات لازم برای درمان بیماری، نام و مارک دستگاهها و وسایل و مواد مصرفی مورد نیاز. مهمترین وجه تمایز این مرکز در مقایسه با مراکز مشابه، انجام و نظارت کامل متخصصین شناخته شده بر تمام خدمات اعم از مشاوره، خدمات جراحی و لیزر و همچنین استفاده ازدستگاهها و مواد مصرفی شناخته شده معتبر و با حداکثر استاندارد لازم است.

   هزینه لیزرهای مرکز با وجود ارائه خدمات در بخش خصوصی و نوع دستگاهها در موارد مشابه، برابر با هزینه همان نوع لیزر در بخش دولتی است.

  چقدر نسبت به حقوق درمانی خود آشنایی دارید؟

  آیا می­دانید بسیاری از خدمات درمانی و زیبایی که در سطح وسیع و روشهای مختلف تبلیغ می­شود اکثرا خلاف واقع است و توسط افراد غیر متخصص به عنوان مشاور پوست و کاشت مو و لیزر ارایه می­شود؟

  طبق قانون منشور حقوق بیماران موارد زیر را مراجعین به مراکز درمانی حق دارندمطلع باشند:

   • نام پزشک و نوع تخصص وی
   • تشخیص بیماری، انواع درمان و سیر پیشرفت بیماری،
   • همچنین می­تواند اطلاعات ضروري در خصوص عوارض احتمالي و يا كاربرد ساير روشها را در حد درك خود از پزشك معالج دريافت و در انتخاب شيوه نهايي درمان مشاركت نمايد.
توضیح ضروری

داشتن مجوز قانونی برای مطب و درمانگاه مخصوصا درمانگاههای زیبایی دلیلی بر انجام صحیح کار در اینگونه مراکز نیست و برای پیشگیری از عوارض ناخوشایند و در موارد متعدد غیر قابل برگشت، هر گونه خدمات درمانی بخصوص در مورد ترمیمی و زیبایی بهتر است به نکات زیر توجه شود:

 1. با متخصص آشنا و مورد اعتماد مشورت گردد.
 2. در موارد زیادی بخصوص در صورت عدم درج نام و تخصص پزشکان مراکز درمانی، افرادی که بعنوان مشاور و پزشک معرفی می­شوند فاقد تخصص مربوطه هستند و معمولاً حاضر به درج مطالب و گواهی کتبی صحبت خود نیستند.
 3. وسایل و تجهییزات مورد استفاده بخصوص دستگاههای لیزر پزشکی نیاز به استانداردهای مربوطه دارند و با وجود دستگاههای بی کیفیت احتمال سودجویی و خطرات بعدی وجود دارد.
 4. بیمار حق دارد در مورد وسیله مورد استفاده اطلاعات داشته باشد.
 5. نتیجه هر عمل و درمان برای هر فرد اختصاصی است و ممکن است یک روش یکسان برای دو نفر یا حتی برای یک فرد ولی در دو ناحیه متفاوت، نتیجه مشابه نداشته باشد.
 6. مهمتــرین قدم هر نوع درمان و ترمیم بخصوص در مسایل زیبایی، تشخیص درست مشکل و انتخاب روش صحیح است که کاملا تخصصی است و اکثریت موارد بروز عوارض ناشی از دخالت غیر متخصصین است.
 7. مواد مصرفی بخصوص انواع ژل و بوتاکس از نوع تقلبی و غیر استاندارد بسیار زیاد است و احتمال بروز واکنشهای موضعی و عوارض روی سیستم عصبی مرکزی در مورد مواد غیر استاندارد وجود دارد.